دانلود پاور پوینت اعجاز عدد ۱۹

دانلود پاور پوینت اعجاز عدد ۱۹

عدد ۱۹ در قرآن کریم فقط یک بار آمده و آن هم در آیه ی ۳۰ سوره ی «مدثر» است. خداوند در تعدادی از آیات قبل و بعد این آیه در مورد وضع بعضی از سران شرک و سخن آنان در نفی و انکار قرآن مجید و رسالت پیامبر سخن می گوید و به مجازات آنان در قیامت اشاره می کند. خداوند در این آیات می فرماید:

به زودی او را به دوزخ آزار دهنده وارد می کنم ]۷۴:۲۷[ و چه چیز تو را آگاه کرد که دوزخ آزار دهنده چیست؟! ]۷۴:۲۸[ (دوزخی) که نه باقی می گذارد و نه رها می سازد ]۷۴:۲۹[ که (آن دوزخ) سوزاننده و تغییر دهنده ی پوست هاست ]۷۴:۳۰[ که نوزده (فرشته) بر آن (گماشته) است ]۷۴:۳۱[ ما فرشتگان را نگهبانان دوزخ قرار دادیم، و عدد آنها (۱۹) را تعیین کردیم تا :

کافران را مضطرب کند، (۲) مسیحیان و یهودیان را متقاعد سازد (که این کتابی است الهی)، (۳) ایمان معتقدان را محکم نماید، (۴) هر گونه شکی را از دل مسیحیان و یهودیان و نیز مومنان بردارد و (۵) کسانی که در قلبشان شک و تردید راه می دهند و نیز کافران را بر ملا سازد؛ آنها خواهند گفت: ”منظور خدا از این مثال چه بود؟“ خدا بدین ترتیب هر که را بخواهد، گمراه می کند و هر که را بخواهد، هدایت می نماید. هیچ کس جز او سربازان پروردگارت را نمی داند. این تذکری است برای مردم.

تعداد اسلاید  های این پاور پوینت : ۲۱

پسوتد فایل ایجاد شده : ppt

برای دانلود این پاور پوینت بر روی لینک زیر کلیک کنید

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.