دانلود پاورپوینت تدوین وابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی

دانلود پاورپوینت تدوین وابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی

در بحث تولید علم و فناوری كه در حال حاضر شتاب خوبی گرفته‌ایم و حتی برخی می‌گویند فراتر از افق سند چشم‌انداز حركت كردیم. در بحث تبلیغ هویت اسلامی- ایرانی هم با وقایعی كه در سال‌های اخیر در منطقه و جهان رخ داده، پیشرفت خوبی داشته‌ایم.

اما در حوزه‌ی اقتصاد نیاز به تأمل و تلاش بیشتری داریم تا بتوانیم برسیم به آن رتبه‌ی نخست اقتصاد غرب آسیا. سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حقیقت كمك می‌كند برای رسیدن به آن هدف سند چشم‌انداز ۲۰ساله.

البته سیاست‌های كلی اقتصاد مقاومتی، سیاست دائمی ما است؛ یك افق بلند است، نه فقط یك افق ۲۰ساله، ولی خیلی كمك می‌كند برای این‌كه ما برسیم به آن جایگاه اقتصادی موجود در سند. شما سیاست‌های كلی اقتصاد مقاومتی را كه نگاه كنید می‌بینید كه در آن بسیار تأكید شده بر استفاده از منابع و ظرفیت‌های داخلی، تولید ملی، بهره‌وری و تولید دانش.

همه‌ی این‌ها اجزا و شاخص‌هایی هستند كه با همدیگر باید جمع شوند و بروند جلو تا به نقطه‌ی مطلوب برسیم. در حقیقت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مسیر رسیدن به آن اهداف عالی اقتصادی است كه ما در نظر داریم.

نظرات مسئولین و نخبگان جهت تبیین سیاست‌گذاری مطلوب در كشور به ایشان فرستاده می‌شود. خود ایشان نیز در حوزه‌های گوناگون از اشراف مطلوبی برخوردار است، آن نظرات را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

تعداد اسلاید های این پاورپوینت : ۴۷

پسوند فایل ایجاد شده : ppt

برای دانلود این پاورپوینت بر روی لینک زیر کلیک کنید

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *