ثبت نام در مدارس فرهنگ(رشته علوم انساني -دخترانه)

ثبت نام در مدارس فرهنگ(رشته علوم انساني -دخترانه)

 

برای ثبت نام در مدارس فرهنگ (رشته علوم انسانی- دخترانه) به سایت سامانه ثبت نام در آزمون ورودی مدارس و هنرستان های نمونه دولتی خراسان رضوی ثبت نام کنید

سایت ثبت نام مدارس فرهنگ

نحوه ورود به پنل دانش آموزی: دانش آموزان گرامی جهت ورود به سایت و ویرایش اطلاعات خود می توانند از کد ملی خود برای نام کاربری و شماره شناسنامه پدر برای رمز عبور استفاده نمایند.کد ملی خود را همراه با صفرهای ابتدایی آن وارد نمایید.

بدیهی است کد ملی داشن آموز و شماره شناسنامه پدر براساس اطلاعات وارد شده درسایت تعیین شده ،پس تاکید می شود در ثبت اطلاعات خود دقت لازم را مبذول دارید.

در صورت عدم موفقیت در ورود به سایت با مدیر آموزشگاه محل تحصیل و یا کارشناسی متوسطه اول ویا دوم اداره محل تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

نحوه ورود به پنل مدیران  مدارس:مدیران محترم مدارس نام کاربری و کلمه عبور خود را از کارشناسی متوسطه اول یا دوم اداره محل خدمت دریافت نمایند.بدیهی است تنها آموزشگاه دارای داوطلب ثبت نام شده امکان ورود به سایت را دارا می باشد.

امکان تایید فرمهای دانش آموزان  برای مدیران محترم آموزشگاهها فعال می باشد.

نحوه ورود به پنل کارشناسان مناطق:همکاران محترم نام کاربری و رمز عبور از سوی کارشناسی مدارس نمونه استان برای شما ارسال می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *