تمدید مهلت ثب نام کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) و کد رشته های جدید

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در رابطه با تمديد مدت زمان ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال ۱۳۹۵ و همچنين اعلام رشته محل‌هاي جديد و اصلاحات در دفترچه راهنماي آزمون مذكور

 

پيرو انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال ۱۳۹۵ بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ متقاضيان آزمون مزبور مي‌رساند، با توجه به برخي اصلاحات و اعلام رشته محل‌هاي جديد علاوه بر رشته‌هاي تحصيلي مندرج در دفترچه راهنماي آزمون فوق‌الذكر و به منظور مساعدت براي ثبت‌نام و درج كدرشته‌ محل‌هاي انتخابي، مقرر گرديد به داوطلبان ذيربط اجازه داده شود تا پايان روز يكشنبه مورخ ۹۵/۳/۲۳ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمايند.

لذا متقاضيان لازم است براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي مربوط و همچنين كدرشته محل‌هاي تحصيلي و اين اطلاعيه، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود حداكثر تا پايان روز يكشنبه مورخ ۹۵/۳/۲۳ منحصراً از طريق سايت اينترنتي اين سازمان اقدام نمايند. ضمناً داوطلباني كه قبلاً ثبت‌نام خود را تكميل و كدرهگيري ثبت‌نام دريافت نموده‌اند نيز، در صورت تمايل و با توجه به مندرجات اين اطلاعيه، مي‌توانند نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي و يا اولويت‌هاي انتخابيخود تا تاريخ فوق‌الذكر اقدام نمايند.
الف) اصلاحات كلي دفترچه راهنما:
ظرفيت كدرشته محل ۴۱۷۲ از مجموعه رشته امتحاني ۵۱۲- علوم ورزشي مربوط به دانشگاه غيرانتفاعي امام رضا(ع) از ۶۰ نفر به ۴۰ نفر كاهش پيدا كرده است.
مؤسسه غيرانتفاعي البرز قزوين به دانشگاه ارتقاء يافته است. لذا عنوان صحيح «دانشگاه غيرانتفاعي البرز ـ قزوين مي‌باشد».
آدرس مؤسسه غيرانتفاعي رسالت كرمان به شرح زير مي‌باشد: كرمان، انتهاي خيابان گلدشت، نبش خيابان عباد.
تلفن: ۳۳۲۳۲۸۸۱-۳۳۲۱۰۰۰۷   نمابر: ۳۳۲۲۷۷۶۷-۰۳۴   نشاني وبگاه: www.resalatkerman.ir
ب) حذفيات كدرشته محل از دفترچه راهنما:
با توجه اعلام رسمي مركز آموزش عالي ميراث فرهنگي وابسته به سازمان ميراث فرهنگي، كدرشته محل‌هاي ۲۸۰۵ از مجموعه رشته امتحاني ۲۱۴- علمي كاربردي معماري، ۴۹۳۲ از مجموعه رشته امتحاني ۶۰۲- علمي كاربردي صنايع دستي، ۴۹۳۵ از مجموعه رشته امتحاني ۶۰۳- علمي كاربردي مرمت و احياي بناهاي تاريخي و ۵۱۰۸ از مجموعه رشته امتحاني ۶۰۷- موزه داري مربوط به دوره روزانه آن مركز آموزش عالي از جداول كدرشته‌ محل‌هاي مندرج در دفترچه راهنما حذف شده است و به عبارت ديگر پذيرش دانشجو در اين كدرشته محل‌ها صورت نخواهد پذيرفت.
توضيح مهم: با توجه اينكه در كدرشته امتحاني ۶۰۷- موزه‌داري، منحصراً مركز آموزش عالي ميراث فرهنگي اقدام به پذيرش دانشجو مي‌نمايد، اين كدرشته امتحاني از مجموعه رشته‌هاي امتحاني آزمون مزبور حذف مي‌شود.
این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *