استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت جام

« بسمه تعالي »

شرکت برنده شده در مناقصه در نظر دارد جهت ارائه خدمات نظافتچی در سطح شهرستان تربت جام (دانشکده علوم پزشکی تربت جام) طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی مصوب هیأت امناء ، به استناد مجوز شماره ۱۳۸۹/۲۰۹/د مورخ ۲۹/۰۳/۹۵ معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع وزارت متبوع و همچنین دستورالعمل اجرای برنامه تأمین و گسترش مراقبت های اولیه سلامت در مناطق شهری دارندگان مدرک تحصيلي ديپلم  واجد شرايط در رشته شغلی نظافتچی و مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در رشته شغلی نگهبان ، شناسائی و از طريق برگزاری آزمون يا مصاحبه و يا هر دو بصورت شرکتی پس از طي كردن مراحل گزينش از طریق شرکتهای طرف قرارداد و با درنظر گرفتن شرایط مندرج ذیل بکارگیری نمايد.

عنوان شغل   تعداد مورد نياز مرد زن  شرايط احراز از نظر مدرك و رشته تحصيلي
نگهبان ۱۰ ۱۰ فوق دیپلم و لیسانس کلیه ی رشته ها
نظافتچی ۲۵ ۲۰ ۵ دیپلم کلیه رشته ها
سرایدار ۵ ۵ دیپلم کلیه رشته ها

•     لازم است قبل از شروع ثبت نام حتماً اسکن يک قطعه عکس ۴ × ۳ و فيش واريزی با فرمت JPG   )با حداقل حجم ۵۰ کيلو بايت و حداکثر ۲۰۰ کيلو بايت(  آماده نماييد.
•     مبلغ دويست هزار ريال به عنوان حق ثبت نام به شماره حساب ۲۱۷۸۹۹۱۷۸۳۰۰۴ نزد بانک ملی به نام دانشکده علوم پزشکی تربت جام پرداخت نموده و اسکن فيش پرداختی را در محلی که در سامانه ثبت نام اينترنتی مشخص شده است، بارگذاری نماييد.
ضمناً اصل فيش پرداختی در روز آزمون به همراه کارت شرکت در جلسه آزمون اخذ خواهد گرديد.
•    مهلت ثبت نام:
متقاضيان محترم می توانند از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۰۸/۰۴/۱۳۹۵ لغايت ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ نسبت به ثبت نام اينترنتی اقدام نمايند. با عنايت به محدوديت زمانی تا برگزاری زمان مصاحبه يا آزمون، مهلت ثبت نام به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد . لذا با توجه به احتمال ايجاد مشکل در پهنای باند در روزهای پايانی به علت حجم بالای ثبت نام، خواهشمند است در اسرع وقت و قبل از پايان مهلت اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.
•     زمان ونحوه دريافت کارت ورود به جلسه آزمون یا مصاحبه :
داوطلبان می بايست با داشتن کد رهگيری که هنگام ثبت نام به آنها ارائه می گردد، از ساعت ۱۴ روز دوشنبه مورخ۲۱/۰۴/۹۵  به سايت مراجعه و کارت ورود به جلسه آزمون ) زمان و مکان برگزاری آزمون(  را دريافت نمايند.
آزمون در روز شنبه مورخ ۲۶/۰۴/۹۵ در شهرستان تربت جام برگزار می شود. همچنين مکان و زمان مصاحبه در صورت نياز، متعاقباً از طريق سايت اينترنتی زمان ثبت نام (http://www.trjums.ac.ir) اعلام خواهد شد.
•     مواد آزمون :
امتحان عمومی رشته شغلی نظافتچی؛ شامل:  زبان و ادبيات فارسی – معارف اسلامی – رياضی و آمار مقدماتی – زبان انگليسی عمومی – اطلاعات سياسی و اجتماعی و مبانی قانونی – فن آوری اطلاعات می باشد که به صورت چهار گزينه ای طراحی خواهد شد و هر سوال يک نمره دارد و دارای نمره منفی نمی باشد.
امتحان عمومی رشته شغلی نگهبان؛ شامل: کلیه دروس عمومی دانشگاهی و اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی و فن آوری اطلاعات می باشد که به صورت چهار گزینه ای طراحی خواهد شد و هر سوال یک نمره دارد و دارای نمره منفی نمی باشد .
تبصره : اقليتهای دينی از پاسخگويی به سوالات معارف اسلامی معاف میباشند وامتياز آن درساير موارد امتحان توزيع میشود.
۱/۸ .  ملاک محاسبه تاريخ فراغت از تحصيل، محاسبه سن و پايان دوره خدمت نظام وظيفه داوطلبين حداکثر تا پايان مهلت ثبت نام ۱۹/۰۴/۱۳۹۵)  می باشد.
دارابودن گواهینامه ورزشی برای رشته شغلی نگهبان دارای امتیاز می باشد .دارابودن قد cm) 175) برای رشته شغلی نگهبان الزامی میباشد افرادیکه دارای معافیت پزشکی هستند مورد تأئید نمی باشد..

 

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام 

 

 

 

برای ثبت نام استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت جام کلیک کنید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious